40 yılı aşkın süredir inşaat sektörü ve prefabrik yapı inşasında çalışmalar yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Yetkin İnşaat Mühendisi Süleyman BABAOĞLU,Türkiye de ve Konya başta olmak üzere İç Anadolu bölgesinde sektörün gelişmesine katkı sağlamış olupbu doğrultuda 2000’i aşkın sanayi tesisi inşaatı veonlarca personel yetiştirmiştir.

Konya Organize Sanayi Bölgesinde 38.000  m²  saha üzerinde 14.600 m² kapalı alanda yılık 250.000 m² prefabrike yapı, 1.000.000 m² hazır beton ve çevre düzenleme elemanları üreten firmamızdeneyimli yönetici ve  teknik kadrosuyla teknolojiye ve yeniliklere ayak uydurarak yenilenen ismiyle inşaat sektörüne hizmet etmeye devam etmektedir.

Babaoğlu Prefabrik, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı, bilgi ve deneyimlerini paylaşarak müşterilerinin kendileri için en doğru ve ergonomik yapıları tercih etmesini sağlamaktadır.

Babaoğlu Prefabrik, alanında uzman mühendisleri, kalifiye elemanlarıve geniş araç filosu  ile özellikle İç Anadolu bölgesi başta olmak üzere ülkemizin bir çok yerinde prefabrike endüstriyel yapıların hazırlık ve uygulama aşamalarında, yatırımcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eder, uzun ömürlü, ekonomik yapılar ve yardımcı yapı elemanları ile profesyonel çözümler sunmaktadır.

Babaoğlu Prefabrik, TSE tarafından belgelenmiş kalitesi, üretimde CE uygunluk belgesi ve TS EN ISO9001:2015 kalite yönetim sistemine uygun olarak projeler sunmaya devam edecektir.

APA GES

Çumra Apa Köyünde yer alan tesis 24.405 m² arsa içerisinde kurulmuştur. Tesisimiz toplam 1165.71 DC kWP kurulu güce sahiptir. Tesisimiz 15.11.2019 tarihinde tamamlanmıştır ve işletmeye alınmıştır. Yenilenebilir enerji kaynaklarının farklı alanlarda kullanımını yaygınlaştırma, enerji üretiminde fosil kaynakların etkisini azaltmak ve enerji verimliliğinin artmasını sağlamak amacıyla hayata geçirilmiştir. Tesis projenin yıllık enerji üretimi boyutunda ülkemize sağlayacağı katkısı 1,75 milyon kW/H' dır.

DETAYLANDIR

BABAOĞLU ÇATI

Tesisimiz Konya 3. Orgaznize Sanayi Bölgesinde Babaoğlu Prefabrik Üretim Tesisisnin çatısında yer almaktadır. Tesis 416,28 DC Kwp kurulu güce sahiptir. Tesis 30.04.2020 tarihinde işletmeye alınmıştır. Enerji üretiminde verimliliği sağlamak ve Babaoğlu Prefabrik ihtiyaç duyduğu elektrik enerjisini karşılamak amacıyla kurulmuştur. Projenin yıllık enerji üretimi ülkemize ve Babaoğlu Prefabrik'e katkısı 0,6 milyon kW/h'dır. Bu tesiste Babaoğlu Prefabrik enerji ihtiyacını karşılamasının yanı sıra fazla üretim miktarını şebekeye vererek yerli enerji üretimine katkıda bulunmaktadır.

DETAYLANDIR

BAZI REFERANSLARIMIZ