Hakkımızda

40 yılı aşkın süredir inşaat sektörü ve prefabrik yapı inşasında çalışmalar yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Yetkin İnşaat Mühendisi Süleyman BABAOĞLU,Türkiye de ve Konya başta olmak üzere İç Anadolu bölgesinde sektörün gelişmesine katkı sağlamış olupbu doğrultuda 2000’i aşkın sanayi tesisi inşaatı veonlarca personel yetiştirmiştir.

Konya Organize Sanayi Bölgesinde 38.000  m²  saha üzerinde 14.600 m² kapalı alanda yılık 250.000 m² prefabrike yapı, 1.000.000 m² hazır beton ve çevre düzenleme elemanları üreten firmamızdeneyimli yönetici ve  teknik kadrosuyla teknolojiye ve yeniliklere ayak uydurarak yenilenen ismiyle inşaat sektörüne hizmet etmeye devam etmektedir.

Babaoğlu Prefabrik, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı, bilgi ve deneyimlerini paylaşarak müşterilerinin kendileri için en doğru ve ergonomik yapıları tercih etmesini sağlamaktadır.

Babaoğlu Prefabrik, alanında uzman mühendisleri, kalifiye elemanlarıve geniş araç filosu  ile özellikle İç Anadolu bölgesi başta olmak üzere ülkemizin bir çok yerinde prefabrike endüstriyel yapıların hazırlık ve uygulama aşamalarında, yatırımcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eder, uzun ömürlü, ekonomik yapılar ve yardımcı yapı elemanları ile profesyonel çözümler sunmaktadır.

Babaoğlu Prefabrik, TSE tarafından belgelenmiş kalitesi, üretimde CE uygunluk belgesi ve TS EN ISO9001:2015 kalite yönetim sistemine uygun olarak projeler sunmaya devam edecektir.